FERO I NXJERR TË GJITHA/ Që nga pamjet seksi tek xhelozitë e Arbenitës (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
FERO I NXJERR TË GJITHA/ Që nga pamjet seksi tek xhelozitë e Arbenitës (FOTO+VIDEO)

FERO I NXJERR TË GJITHA/ Që nga pamjet seksi tek xhelozitë e Arbenitës (FOTO+VIDEO)

Reperi i suksesshëm Fero dhe modelja Arbenita Ismajli janë kthyer prej kohësh në çiftin më të komentuar në media. Shpeshherë janë përfolur për ndarje, por çdo thashethem ka rezultuar i pavërtetë sepse çifti vazhdon të jetë shumë i lumtur me njëri-tjetrin.

Së fundmi Fero ka dhënë një intervistë “60 sekonda” për “Prive”, ku i ka nxjerrë të gjitha për marrëdhënien e tij me Arbenitën.

Reperi tregon se Arbenita është xheloze dhe se koleget kanë flirtuar me të.

“A ke video seksi?”, ishte pyetja e rradhës dhe Fero u përgjigj: “Plot”.