VËMENDJE VAJZA/ Veshjet më “cool” të Kendall Jenner prej të cilave ia vlen të frymëzohemi – AlpeGossip
VËMENDJE VAJZA/ Veshjet më “cool” të Kendall Jenner prej të cilave ia vlen të frymëzohemi

VËMENDJE VAJZA/ Veshjet më “cool” të Kendall Jenner prej të cilave ia vlen të frymëzohemi

Kur bëhet fjalë për veshjet, supermodelja Kendall Jenner ngjason shumë me një fashioniste të vërtetë.

Në këtë artikull kemi përzgjedhur disa nga veshjet më “cool” të bukuroshes ndër vite, prej të cilave ia vlen të frymëzohemi.

Janë veshje pranverore dhe verore kështu që le të inspirohemi dhe t’i veshim edhe ne kombinimet e mëposhtme gjatë përditshmërisë sonë.