SHOKON ME DEKLARATËN E TIJ/ Balerini dhe ish banori i “BB” Graciano: Do ta kopjojnë, Klaudian e kam….! (VIDEO) – AlpeGossip
SHOKON ME DEKLARATËN E TIJ/ Balerini dhe ish banori i “BB” Graciano: Do ta kopjojnë, Klaudian e kam….! (VIDEO)

SHOKON ME DEKLARATËN E TIJ/ Balerini dhe ish banori i “BB” Graciano: Do ta kopjojnë, Klaudian e kam….! (VIDEO)

Balerini Graciano Tagani ishte i ftuar në ‘Një kat më lart’ të moderatorit Ermal Peçi. Javët e fundit për të u shkruajt online për faktin se bashkë me Klaudian morën disa pushime, ndërsa tregon se kanë një raport shumë familjar duke e konsideruar motër.

‘E kam motër. Lidhje familjare.Kam pasur raport me të që në shkollën e baletit dhe s’jemi shkëputur që sot’.Ermali e pyet rreth klipeve të saj të fundit, shumë të komentuara online për ekspozimet e hireve. A po bën më shumë ajo modelen se balerinën?

“Kur i ke të dyja përse të mos i përdorësh. Më pëlqen që rriskon. Të jesh i bindur që shumë veta do ta kopjojnë. Çdo njëri që ka vlera e përdor pa vulgaritet’’.

Duke qenë pranë saj, çfarë i ka thënë ajo për komentet online? Zbuloni më shumë pas minutës së 3-të të intervistës në videon e mëposhtme: