“SHASTISEN” FANSAT/ Kejvina Kthella ul reçipetat në ballkon dhe… (FOTO) – AlpeGossip
“SHASTISEN” FANSAT/ Kejvina Kthella ul reçipetat në ballkon dhe… (FOTO)

“SHASTISEN” FANSAT/ Kejvina Kthella ul reçipetat në ballkon dhe… (FOTO)

Velina e ‘Xing’ me Eraml Mamaqin është më aktive se kurrë në rrjetet sociale.

Kejvina Kthella  shpesh ndan foto me bikini nga [plazhi, por këtë herë ka guxuar edhe më tepër.

Ajo shfaqet në ballkon, teksa ka tentuar të ulë reçipetat.

Kaq ka mjaftuar për të përvëluar fansat e saj të cilët kanë shpërthyer në komentet e tyre.