PASI LINDI VAJZËN/ Rudina Dembacaj tregon sa fëmijë dëshiron: E dua shtëpinë… – AlpeGossip
PASI LINDI VAJZËN/ Rudina Dembacaj tregon sa fëmijë dëshiron: E dua shtëpinë…

PASI LINDI VAJZËN/ Rudina Dembacaj tregon sa fëmijë dëshiron: E dua shtëpinë…

Rudina Dembacaj dëshiron një familje super të madhe!

Pas lindjes së vajzës së saj Victoria dy vite më parë, moderatorja tregoi se ëndërron një shtëpi plot me fëmijë.

E ftuar në emisionin “Në Kurthin e Piter Pan” Rudina tregoi se do të donte të bëhej jo me një por me tre djem:

“Do të doja nja tre çuna se nuk ka lumturi më të madhe sesa të mbushëssh shtëpinë plot me fëmijë”, u shpreh ajo.

Moderatorja kujtoi edhe momentin e lindjes dhe sesi në fund ishte dorëzuar nga frika dhe kishte kërkuar lindje me operacion:

“Linda me operacion, thashë do e lind vet por sa erdhi momenti thashë dua me operacion”.

E pra Rudina mund të duket si një vajzë e fortë nga Shkodra, por brenda “jam lepurushe” tha ajo.