U MARTUA 2 DITË MË PARË/ Ja çfarë bëri Jonida Vokshi 24 orë pas dasmës – AlpeGossip
U MARTUA 2 DITË MË PARË/ Ja çfarë bëri Jonida Vokshi 24 orë pas dasmës

U MARTUA 2 DITË MË PARË/ Ja çfarë bëri Jonida Vokshi 24 orë pas dasmës

Dy ditë më parë, Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi, celebruan në martesë dashurinë e tyre. Në dasmë nuk munguan personazhe të njohur, miq të çiftit, ndër to edhe Elvana Gjata, e cila e celebroi dyshen në altar. Pas ceremonisë, pritej që çifti të nisej për muaj mjalti, por nuk ka ndodhur kështu. Olta Gixhari ka publikuar foto, ku duket Jonida me miqtë e saj duke festuar me gota vere. Duket se angazhimet e çiftit nuk i kanë lejuar që të pushojnë pak ditë, por me siguri kjo mbetet për një moment të dytë.