GUXIMI I IVA ALIKOS/ Bën ndryshimin drastik (FOTO) – AlpeGossip
GUXIMI I IVA ALIKOS/ Bën ndryshimin drastik (FOTO)

GUXIMI I IVA ALIKOS/ Bën ndryshimin drastik (FOTO)

Iva Aliko tërheq gjithnjë vëmendjen me fotot që publikon në rrjete sociale ku ndiqet nga mijëra fansa. Së fundmi Iva ka realizuar setin më të ri fotografik.

Këngëtarja bukuroshe ka pozuar e veshur me një fustan me thekë, me ngjyra të ndezura, por në sy bie ndryshimi që i ka bërë flokëve.

Iva nuk është më bjonde, ashtu siç jemi mësuar ta shohim prej vitesh, por flokët e saj tani janë rozë, një ndryshim ky i guximshëm.

Ndjekësit e kanë pëlqyer shumë këtë ndryshim të Ivës duke i bërë shumë komplimenta dhe në fakt flokët rozë i shkojnë shumë.