COCO ANTONEL NUK I NDAHET MAMIT/ Shihni si duket Inisi me vajzën në panair (FOTO) – AlpeGossip
COCO ANTONEL NUK I NDAHET MAMIT/ Shihni si duket Inisi me vajzën në panair (FOTO)

COCO ANTONEL NUK I NDAHET MAMIT/ Shihni si duket Inisi me vajzën në panair (FOTO)

Coco-Antonel është vajza e showgirl-it dhe regjisores Inis Gjonit. Inisi publikon shpesh foto me vajzën nga përditshmëria e tyre dhe këtë herë na ka njohur me një moment shumë interesant.

Paparazzi i “Panorama Plus” i ka fotografuar nënë e bijë në ambientet e Panairit të Librit, tek kishin ndaluar në një prej stendave për të bërë zgjedhjet e tyre.

Së fundmi, e kemi parë Coco-n të shoqërojë mamin e saj, para një viti në ambientet e teatrit, teksa regjisorja po punonte për një nga shfaqjet e saj, e bija bën trajektoren e saj në skenë siç u pa në një video që u klikua shumë në rrjetet sociale. Regjisorja e vuri në skenë komedinë “Çifti i çuditshëm”, ndërkohë që ka njoftuar se po punon për shfaqjen e radhës.