KËNGË ME KUNATËN? Getinjo dhe Loredana po “kurdisin” diçka bashkë (FOTO) – AlpeGossip
KËNGË ME KUNATËN? Getinjo dhe Loredana po “kurdisin” diçka bashkë (FOTO)

KËNGË ME KUNATËN? Getinjo dhe Loredana po “kurdisin” diçka bashkë (FOTO)

Pavarësisht se Getinjo gjatë këtij viti nuk ka qenë i angazhuar me koncerte, ka qenë aktiv me projekte të reja muzikore.

Reperi vendosi që të shprehet i hapur për publikun, duke u dhënë mundësinë që t’i bëjnë pyetjet që dëshirojnë.

Ai u pyet nëse do të ketë ndonjë bashkëpunim me kunatën e tij, Loredanën, përgjigja e tij ishte “Kismet”.

Mbetet të shihet se kur do t’i shohim këta dy artistë bashkë në një duet. Getinjo u pyet edhe për arsyen pse përdor fjalë magjike:

Kënga e fundit e Getinjos është “Para Siempre”, në bashkëpunim me vëllain Mozzik.