Rezarta Shkurta rikthehet me foto seksi, përvëlon rrjetin! (FOTO) – AlpeGossip
Rezarta Shkurta rikthehet me foto seksi, përvëlon rrjetin! (FOTO)

Rezarta Shkurta rikthehet me foto seksi, përvëlon rrjetin! (FOTO)

Këngëtarja Rezarta Shkurta ka publikuar në Instagram një foto mjaft provokuese.
Ajo shfaqet në shtrat e veshur me një këmishë nate të kuqe më seksi se asnjëherë më parë.

E fokusuar në biznesin e saj dhe në rritjen e Herës së vogël, Rezarta nuk kishte publikuar më foto kaq artiste duke u shfaqur seksi dhe në formë./