Rita uron Pavarësinë e Kosovës por shihni se çfarë i bën Neymar… – AlpeGossip
Rita uron Pavarësinë e Kosovës por shihni se çfarë i bën Neymar…

Rita uron Pavarësinë e Kosovës por shihni se çfarë i bën Neymar…

Rita Ora, këngëtarja kosovare me famë botërore, ka ardhur në Kosovë për të mbajtur një koncert për nder të 10-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës.

Koncerti i Ritës, në të cilin i ka ftuar të gjithë që të marrin pjesë pasi që do të jetë i hapur, do të fillojë nga ora 22:00 në sheshin Skënderbeu të Prishtinës.

Rita ka mbajtur një konferencë për media dhe është takuar me disa nga fansat e saj, ku një takim të këndshëm me një vogëlushe e ka publikuar në profilin e saj në Instagram, transmeton Gazeta Express.

Vogëlushja ia ka bërë një pritje të këndshme Ritës, duke e përqafuar fort atë. Videoja e publikuar, është pëlqyer edhe nga futbollisti i PSG-së, Neymar Jr.