Ilda Bejleri e kuqe flakë! Ndez rrjetin me të pasmet bombastike (FOTO) – AlpeGossip
Ilda Bejleri e kuqe flakë! Ndez rrjetin me të pasmet bombastike (FOTO)

Ilda Bejleri e kuqe flakë! Ndez rrjetin me të pasmet bombastike (FOTO)

Ilda Bejleri është padyshim një nga vajzat e showbizz-it më të kometuara në media, si për jetën private ashtu edhe për atë profesionale.

Bukuroshja e Supersport është majft aktive edhe në rrjetet sociale duke ndarë me ndjekësit foto dhe video. Shpesh moderatorja publikon edhe foto provokuese.

I tillë është edhe postimi i bërë së fundmi nga ajo. Ilda është shfaqur e veshur më një fustan të kuq, ndërsa ajo që bie në sy janë të pasmet e saj bombastike.

Me këtë foto bukuroshja ka ndezur Instagramin.