JO VETËM KLASIKE POR EDHE SPORTVE/ Mënyrat si të kombinoni xhaketat sipas vajzave të showbizzit (FOTOT) – AlpeGossip
JO VETËM KLASIKE POR EDHE SPORTVE/ Mënyrat si të kombinoni xhaketat sipas vajzave të showbizzit (FOTOT)

JO VETËM KLASIKE POR EDHE SPORTVE/ Mënyrat si të kombinoni xhaketat sipas vajzave të showbizzit (FOTOT)

Të jesh stil dhe të kombinosh veshjet sipas dëshirës është një pikë e rëndësishme për vajzat e showbzzit, që ato të duken mirë në sy të publikut dhe ndjeksave të tyre.

Këte herë Alpegossip.al ju sjell disa nga kombinimet e xhaketave sipas vajzave të showbizzit jo vetëm klasike por edhe sportive dhe në mënyrë praktike për jetën e përditshme.

Këto kombinime duke nisur nga xhaketat e veshura me xhinkse, streçe lëkure e deri tek fustanet do ju shërbejnY edhe ju madje do ngelet si frymëzim nga ato se si dhe ju të kombinoheni për tu dukur bukur nëse më parë nuk dinit se me çfarë t’i vishnit xheketat serioze.

View this post on Instagram

felt cute, might catch a cold later idk

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

View this post on Instagram

business casual 🤪

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

 

View this post on Instagram

Kur me pyesin sa e ke nr e kembes😂

A post shared by Jona Spahiu (@jonaspahiuu) on

 

View this post on Instagram

@fashionnova • fashionnovapartner 🐆

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito) on