“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “Tërbohen” ndjekësit nga liket, ja kush VIP është sot kryesuesi i listës (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “Tërbohen” ndjekësit nga liket, ja kush VIP është sot kryesuesi i listës (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “Tërbohen” ndjekësit nga liket, ja kush VIP është sot kryesuesi i listës (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Ledri i cili ka postuar një foto me Kidën. Ai ka marrë 75,298 like i ndjekir nga 1,6 M followersa.

Fifi 24,560 like.


Lori Hoxha 17,356 like.
Marina Vjollca 16,196 like.
Soni Malaj 2,883 like.