E akuzojnë pse bëri gjoksin operacion, "shpërthen" moderatorja shqiptare: ‘Pse shqetësoheni për c*cat e mia...?(FOTO) - AlpeGossip
E akuzojnë pse bëri gjoksin operacion, “shpërthen” moderatorja shqiptare: ‘Pse shqetësoheni për c*cat e mia…?(FOTO)

E akuzojnë pse bëri gjoksin operacion, “shpërthen” moderatorja shqiptare: ‘Pse shqetësoheni për c*cat e mia…?(FOTO)

Ndoshta edhe pse shpesh fansat nuk i pranojnë ndryshimet e Vip-ave, ka nga ata të famshëm që e pranojnë pa e patur problem se kanë kryer ndërhyrje në apektin e paraqitjes fizike.

E tilllë është edhe moderatorja Roza Lati e cila e ka pranuar vetë në publik se ka bërë operacion plastik gjoksin e saj.

Ndonëse fansat mund ti dërgojnë opinionet e tyre për këtë fakt, moderatorja mesa duket është bezdisur nga këto reagime dhe ka vendosur “të shpërthejë” me anë të një postimi në Instagram.

“Pse shqetësoheni për cicat e mia? Unë kështu i desha vetë! Në pole të kundërta. Jo ngjit e ngjit”, shkruan Roza në foton e postuar në Insta.