PUBLIKOHET “KUJT PO I HAN”/ Enca çmend rrjetin me videoklipin super të nxehtë (VIDEO) – AlpeGossip
PUBLIKOHET “KUJT PO I HAN”/ Enca çmend rrjetin me videoklipin super të nxehtë (VIDEO)

PUBLIKOHET “KUJT PO I HAN”/ Enca çmend rrjetin me videoklipin super të nxehtë (VIDEO)

Është publikuar vetëm pak më parë videoklipi i shumëpritur i këngës “Kujt po i han” nga Enca në bashkëpunim me Don Phenom. Këngëtarja shfaqet super seksi dhe e kuruar në detaje që nga flokët e deri tek veshja shumë moderne.

Në fillim Enca shfaqet me një xhaketë jeshile të gjatë dhe flokët e kuqe zjarr teksa performon në një ekspozitë me pikturat e saj.

Pas kësaj, këngëtarja shfaqet në një ambient si lojë shahu, e veshur shumë provokuese teksa në disa sekuenca të videoklipit shfaqet duke bërë twerk e në disa të tjera duke kërcyer me Don Phenom.

Ndiqni videoklipin.