ÇIFTET E 2018/ Këta janë vip-at që na befasuan me lidhjen e tyre: Nga Çiljeta me Albanin…(FOTO) – AlpeGossip
ÇIFTET E 2018/ Këta janë vip-at që na befasuan me lidhjen e tyre: Nga Çiljeta me Albanin…(FOTO)

ÇIFTET E 2018/ Këta janë vip-at që na befasuan me lidhjen e tyre: Nga Çiljeta me Albanin…(FOTO)

Viti 2018 ishte i mbushur plotë me gëzime për showbizin shqiptar . Mesa duket nuk ishte vetëm viti i bebave dhe dasmave por edhe i çifteve të reja në showbizin shqiptar.

Disa prej tyre  na zbuluan lidhjen e ëmbël  dhe të tjerë përfunduan në fijesë.Këta personazhe të njohur  edhe pse e mohonin vazhdimisht lidhjen nuk mund ti shpëtonin syrit të medias. Mirëpo  mesa duket e kishin lënë për vitin 2018 zyrtarizimin e marrëdhënies së tyre.

Në rubrikën e ri 2018 të AlpeNews.al  ne ju njohim me 5 çiftet më të reja të showbizit.

Alfio dhe Fatma

Stresi dhe Kejsi

Elgit Doda dhe Klea Huta

Dua Lipa dhe Isac 

Çiljeta Çilaga dhe  Alban Hoxha

AlpeNews.al