“Jom mo e mirë se t’gjitha këto me radhë”, Ija e Besit merr flakë nga FOTO – AlpeGossip
“Jom mo e mirë se t’gjitha këto me radhë”, Ija e Besit merr flakë nga FOTO

“Jom mo e mirë se t’gjitha këto me radhë”, Ija e Besit merr flakë nga FOTO

Vetëm para disa ditësh Bes Kallaku lajmëroi se gjyshja e tij Ija ka hapur një profili në Instagram.

Ka mjaftuar 1 javë që ajo të ketë 84 mijë fansa.

Në profilin e saj deri më tani janë postuar disa foto të saj, ndërsa komente janë komike dhe plot humor, ku në disa edhe vetë Ija thotë se është duke mësuar si ta përdorë Instagramin. Ndoshta kjo ka qenë një ide e Besit, megjithatë kjo faqe ka tërhequr mjaft “fansa”.

Sot Ija ka postuar një foto që ja kanë cuar fansat e saj ku i tregojnë se tashmë ajo është më e famshme dhe se shumë gra të tjera të hollywood.

“Ma kan cu fonsat ket ene mthan si un jam ma nalt me fonsa se kta grat tjera me emer o lum nona per ju mo”, shkruan Ija krah fotos së saj./AlpeNews.al/