“E KUPTUAM QË NË FILLIM SE MES TEJE E DAGZ KISHTE…”/ Flori Gjini flet me Einxhel: Të përqafova pas shumë e shumë vitesh pasi ti… – AlpeGossip
“E KUPTUAM QË NË FILLIM SE MES TEJE E DAGZ KISHTE…”/ Flori Gjini flet me Einxhel: Të përqafova pas shumë e shumë vitesh pasi ti…

“E KUPTUAM QË NË FILLIM SE MES TEJE E DAGZ KISHTE…”/ Flori Gjini flet me Einxhel: Të përqafova pas shumë e shumë vitesh pasi ti…

Mbrëmjen e djeshme, në shtëpinë e “Big Brother VIP” kanë hyrë disa personazhe të njohur të ekranit, për të surprizuar banorët, të cilët kanë 4 muaj që qëndrojnë të mbyllur në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Njëkohësisht ata ishin edhe miqtë e banorëve, të cilët i risollën atyre pozitivitet dhe motivim. Teksa janë çmallur ata nuk kanë hezituar edhe të bisedojnë dhe konsultohen me njëri-tjetrin

“Unë të kam ndjekur me shumë vëmendje. Duhet ta marrin vesh të gjithë se unë ty sot të përqafova pas shumë e shumë vitesh pasi ti nuk i ke qejf përqafimet. Dhe ne që të njohim e kemi kuptuar menjëherë shkëndijën mes teje dhe Dagz. Ti ishe e ftohtë ama e lije të të kapte dorën, e lije të të përkëdhelte, të të qëndronte afër”, tha Flori Gjini për Einxhel.

“E kuptuam që në fillim që mes teje dhe Dagz kishte

Moderatori i njohur i thotë mikës së saj “ti je luaneshë”, dhe ajo i kthehet: “Mua më morën për përbindësh”.

Einxhel mundi që pas kaq shumë kohësh të takonte mikun e saj, takim për të cilin nuk i fshehu dot as lotë