“KAM TRADHËTUAR”/ Ish banorja e “Big Brother” bën deklaratën që na habiti të gjithëve (VIDEO) – AlpeGossip
“KAM TRADHËTUAR”/ Ish banorja e “Big Brother” bën deklaratën që na habiti të gjithëve (VIDEO)

“KAM TRADHËTUAR”/ Ish banorja e “Big Brother” bën deklaratën që na habiti të gjithëve (VIDEO)

Në programin LIVE të paradites në ‘Trokit’  ishin psikologia Lorela Garuli dhe ish banorja e Big Brother, Fjorentina Halili. Përballë kuriozitetit të moderatorëvë psikologia tregoi së referuar studimevë më të fundit ka një balancim mes raportit, se cilët tradhëtojnë më shumë meshkujt apo femrat.

Fjorentina foli në ‘Trokit’ për raportin e saj shumë të diskutuar në Big Brother më Olsin. Ajo mohoi lajmet se ata u ndanë për shkak të një tradhëtie, por pranoi vet se ka tradhëtuar, madje për vet Olsin. Ajo tregoi se lidhja e saj brenda shtëpisë ishte një tradhëti për atë që e ndiqte nga ekrani.

PJESA 4 – TROKIT – LIVE – Tradhëtia? E falni? Bashkohuni edhe ju në temen e ditës me dy mikeshat tona, psikologen Lorela Garuli dhe Fjorentina Halili

Gepostet von INtv Albania am Dienstag, 27. November 2018