“FRIKËSOHET” RUDINA MAGJISTARI/ Kollitet në studio modelja e njohur, por ja çfarë i thotë moderatorja: Ka ardhur një kohë… – AlpeGossip
“FRIKËSOHET” RUDINA MAGJISTARI/ Kollitet në studio modelja e njohur, por ja çfarë i thotë moderatorja: Ka ardhur një kohë…

“FRIKËSOHET” RUDINA MAGJISTARI/ Kollitet në studio modelja e njohur, por ja çfarë i thotë moderatorja: Ka ardhur një kohë…

Modelja e njohur Heidi Lushtaku ka qënë e ftuar në emisionin “Rudina”, ku edhe ka treguar lidhur mbi jetën dhe karrierën e saj si modele. Por në një momente teksa po fliste me moderatoren Rudina Magjistari, ajo nisi të kollitej duke e vënë në p anik drejtuesen e emisionit. Me të qeshura, Heidi kërkon falje duke e njoftuar se jo më larg se dje e kishte bërë testin pasi nesër do kthehej sërish në Zvicër.

BISEDA NË STUDIO: Heidi Lushtaku: *kollitet Më falni! Rudina Magjistari: Je mirë? Me teste të gjitha i ke bërë?

Heidi Lushtaku: Po e kam bërë testin dje se më duhet që të udhëtoj. Rudina Magjistari: Ka ardhur një kohë që kemi f rikë edhe të kollitemi dhe të teshtijmë. Përmbajmë veten se trembem të gjithë ata që i kemi afër.