“U ÇMENDËT” NGA SHPENZIMET E LORIT PËR DASMËN/ Shihni sa ka kushtuar veshja e Sarës në festën e beqarisë (FOTO) – AlpeGossip
“U ÇMENDËT” NGA SHPENZIMET E LORIT PËR DASMËN/ Shihni sa ka kushtuar veshja e Sarës në festën e beqarisë (FOTO)

“U ÇMENDËT” NGA SHPENZIMET E LORIT PËR DASMËN/ Shihni sa ka kushtuar veshja e Sarës në festën e beqarisë (FOTO)

Dasma e Sara Hoxhës dhe Ledjonit mori gjithë vëmendjen mediatike dhe pse ata preferuan të mos publikonin detajet.

Syt nuk ishin vetëm te çifti por edhe te pjestarët e familjes sidomos te Lori Hoxha. Ajo ndryshoi tre fustane gjatë ceremonisë së dasmës edhe kostot e tyre ishin shumë “të kripura”. Duroni se nuk keni parë koston e veshjes së Sarës për festën e beqarisë.

Ajo zgjodhi një palë Jumpsuit ngjyrë roze pastel dhe çmimi i tyre qenka vërtetë marramendës. Faqa e Instagramit “what they wearing” ka zbuluar se vlera e tyre është 222 euro.