"NXEHET LUANA"/ Moderatorja "tërbon" publikun me kërcimin provokues (FOTO) - AlpeGossip
“NXEHET LUANA”/ Moderatorja “tërbon” publikun me kërcimin provokues (FOTO)

“NXEHET LUANA”/ Moderatorja “tërbon” publikun me kërcimin provokues (FOTO)

Në lojën me kub këngëtares Era Rusit  i bie dënimi “kërce me Luanën”. Moderatorja nuk ka hezituar të zhvesh xhaketën dhe të tund belin si peshk.

Ndërkoh këngëtarja e njohur Era është tërhequr duke mos  guxuar të kërcejë me moderatoren dhe ne e kuptojm .”Luana të lë në baltë”