“EKSKLUZIVE PËR FANSAT”/ Luana zhvishet dhe u premton një… (FOTO) – AlpeGossip
“EKSKLUZIVE PËR FANSAT”/ Luana zhvishet dhe u premton një… (FOTO)

“EKSKLUZIVE PËR FANSAT”/ Luana zhvishet dhe u premton një… (FOTO)

Moderatorja Luana Vjollca e tregon shpesh në rrjetet sociale dashurin e madhe që ndaj fansave duke publikuar foto dhe video të tyret. Disa minuta më parë jo nuk ka nguruar ti përmend edhe në emision duke kërkuar diçka ekskluzive për ta .

Mbështetur dhe nga Klosi i cili i sygjeroi disa foto ,mesa shohim moderatores i pëlqeu idea dhe menjëherë Luana u zhvesh.

Pas disa minutash Luana u premtoi një drekë ose darkë dhe ne jemi kurioz: Nëse Luana do ta mbajë fjalën vallë?