Këngëtarja e njohur sulmohet nga fansi i “çmendur” në mes të koncertit (VIDEO) – AlpeGossip
Këngëtarja e njohur sulmohet nga fansi i “çmendur” në mes të koncertit (VIDEO)

Këngëtarja e njohur sulmohet nga fansi i “çmendur” në mes të koncertit (VIDEO)

Këngëtarja e famshme Lana Del Rey ka shqetësuar fansat pasi është sulmuar nga një tifoz i “çmendur” mbrëmjen e kaluar.

Në një video të publikua nga turneu i saj në Antwerp shihet një njeri duke u hedhur nga audienca në drejtim të skenës ku ndodhej këngëtarja.

Fansi i “çmendur’ i Lana-s shkëputet me shpejtësi nga pjesa e audiencës dhe vrapon drejt skenës.

 

Pikërisht kjo video ka shkaktuar shqetësimin e fansave, të cilët nxituan të shkruanin në Twitter për të pyetur nëse Lana ishte mirë.

Zëdhënësi i këngëtares nuk e ka komentuar ende rastin, ndërkohë që bëhet e ditur se këngëtarja është mirë.