SEBEP QENKA BËRË E MOTRA/ Afërdita Dreshaj tregon si është njohur me bashkëshortin e saj – AlpeGossip
SEBEP QENKA BËRË E MOTRA/ Afërdita Dreshaj tregon si është njohur me bashkëshortin e saj

SEBEP QENKA BËRË E MOTRA/ Afërdita Dreshaj tregon si është njohur me bashkëshortin e saj

Afërdita Dreshaj prej kohësh jeton në SHBA me bashkëshortin e saj hokeistin çek Jakub Kidl.

Mirëpo e dini se si është njohur bukuroshja shqiptare me partnerin?

Ditën e sotme ajo na e ka shuar kuriozitetin të gjithëve përmes një postimi në Insta Story.

Sebep që këngëtarja të njihej me bashkëshortin e saj ka qenë pikërisht e motra, Jehona Dreshaj.

“Unë e kam takuar atë në ditëlindjen e Jehona Dreshaj, ne kishim dalë për të ngrënë sushi dhe ai ishte atje”, i është përgjigjur Afërdita një prej ndjekësve.

Rikujtojmë se këngëtarja simpatike së shpejti do publikojë një këngë (pas kaq shumë kohësh), ndërkohë ne mezi po presim…