NË SUPER FORMË/ Ja pse Rita Ora është një nga femrat më seksi (FOTO) - AlpeGossip
NË SUPER FORMË/ Ja pse Rita Ora është një nga femrat më seksi (FOTO)

NË SUPER FORMË/ Ja pse Rita Ora është një nga femrat më seksi (FOTO)

Rita ka postuar disa fotografi nga paraqitja në një koncert.

Këngtarja shihet në një veshje të zezë që i shfaqte për mrekulli trupin e tonifikuar.

Rita është kthyer nga pushimet e gjata në Itali për të vazhduar me koncertet dhe festivalet nëpër Evropë.

Në fotot që ka postuar Rita shihet në super formë dhe gjithmonë e kapur në poza ku shfaqet tërheqëse, madje edhe gjatë performancës.