Alketa Vejsiu kujton fituesit e ‘X Factor’: Do kisha dashur t’ia jepja një përqafim Ergi Dinit (VIDEO) – AlpeGossip
Alketa Vejsiu kujton fituesit e ‘X Factor’: Do kisha dashur t’ia jepja një përqafim Ergi Dinit (VIDEO)

Alketa Vejsiu kujton fituesit e ‘X Factor’: Do kisha dashur t’ia jepja një përqafim Ergi Dinit (VIDEO)

Alketa Vejsiu njihet si prezantuese dhe producente e disa spektakleve e emisioneve më të ndjekura në vend, një ndër to ka qenë edhe “X Factor”, ku 5 vite më parë u shpall fitues Ergi Dini, këngëtari që u nda nga jeta dy vite më parë.

Alketa me anë të një videoje ka kujtuar sot disa nga momentet më të bukura të “X Factor” duke u shprehur se e ka marrë malli për këtë spektakël.

Në video shfaqet edhe momenti kur Ergi u shpall fitues dhe moderatorja shkruan se do të kishte dashur një përqafim djalit me zërin më të bukur.