PAS NDARJES NGA SHPËTIM SARAÇI/ Mira Konci gjen sërish dashurinë? – AlpeGossip
PAS NDARJES NGA SHPËTIM SARAÇI/ Mira Konci gjen sërish dashurinë?

PAS NDARJES NGA SHPËTIM SARAÇI/ Mira Konci gjen sërish dashurinë?

Ndarja e Mira Konçit dhe Shpëtim Saraçit, një ndër çiftet më të dashura për publikun ishte një nga lajmet më të komentuara një vit më parë. Pas ndarjes Shpëtimi është rikthyer në Shqipëri, ndërsa Mira vijon jetën në New York.

Pas ndarjes nga Shpëtim Saraçi, Mira Konci gjen sërish

Së fundmi këngëtarja po përflitet se ka nisur një histori të re dashurie. Shkak është bërë një postim nga Mira në Instastory në ditën e Krishtlindjeve.

Pas ndarjes nga Shpëtim Saraçi, Mira Konci gjen sërish

Ajo ka publikuar një buqetë gjigande me lule, por nuk e ka zbuluar dërguesin e kësaj dhurate kaq të veçantë.

Pas ndarjes nga Shpëtim Saraçi, Mira Konci gjen sërish

Kaq është dashur që të nisin thashethemet.

Pas ndarjes nga Shpëtim Saraçi, Mira Konci gjen sërish