DALIN PAMJET/ Ja çfarë nuk pamë nga dasma e Markut dhe Rudinës – AlpeGossip
DALIN PAMJET/ Ja çfarë nuk pamë nga dasma e Markut dhe Rudinës

DALIN PAMJET/ Ja çfarë nuk pamë nga dasma e Markut dhe Rudinës

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë me datë 1 Tetor. Dasma e tyre me të ftuar VIP tërhoqi të gjithë vëmendjen e mediave dhe publikut.

Ditën e sotme Rudina ka publikuar në rrjete sociale dy foto nga dita e ceremonisë, të cilat nuk i kishim parë më herët. Në fotot në fjalë ajo shihet pranë vajzës së saj Vikit, e cila e ka shoqëruar dhe në altar.

Rudina dhe Viki janë veshur njëlloj, me një fustan të bardhë me mëngë të gjata e me një brez të zi rreth belit.