FESTON DITËLINDJEN BRENDA “BIG BROTHER”/ Banorët surprizojnë Semin (VIDEO) – AlpeGossip
FESTON DITËLINDJEN BRENDA “BIG BROTHER”/ Banorët surprizojnë Semin (VIDEO)

FESTON DITËLINDJEN BRENDA “BIG BROTHER”/ Banorët surprizojnë Semin (VIDEO)

Këngëtarja e njohur Semi Jaupaj është një ndër banoret e “Big Brother VIP”. Ditën e djeshme ajo ka festuar ditëlindjen larg njerëzve të dashur, e megjithatë nuk ka munguar një surprizë nga banorët e tjerë të këtij reality show.

Të gjithë bashkë kanë organizuar një festë të vogël për Semin, të cilës i kanë kënduar dhe këngën e ditëlindjes. Këngëtarja nuk i ka mbajtur dot emocionet dhe është përlotur.

VIDEO