E akuzoi për photoshop në pozën përvëluese me bikini, Françeska Jaçe i kthehet KEQ fanses: Na plasët… (FOTO) – AlpeGossip
E akuzoi për photoshop në pozën përvëluese me bikini, Françeska Jaçe i kthehet KEQ fanses: Na plasët… (FOTO)

E akuzoi për photoshop në pozën përvëluese me bikini, Françeska Jaçe i kthehet KEQ fanses: Na plasët… (FOTO)

Ish-banorja e Big Brother, Françeska Jaçe, është një ndër femrat më të ndjekura në Instagram dhe ndër më të komentuarat në showbizin shqiptar.

Pozat e saj provokuese tërheqin gjithmonë vëmendjen e ndjekësve, siç ka ndodhur edhe së fundmi me një foto të publikuar nga deti. Françeska ka pozuar super seksi, e lagur dhe e veshur me bikini.

“Ujë, sapun dhe kripë deti.”, ka shkruar Françeska në foto, të cilës një fanse i ka komentuar “Dhe photoshop”.

Ish-banorja nuk ka duruar dhe ja ka kthyer menjëherë keq komentueses:

“Ndajeni mendjen se na plasët, operacione apo photoshop?”- ka shkruar Françeska e revoltuar.