Nga fustani te çanta, njihuni me deputetet më me GUSTO të Kuvendit (FOTO) – AlpeGossip
Nga fustani te çanta, njihuni me deputetet më me GUSTO të Kuvendit (FOTO)

Nga fustani te çanta, njihuni me deputetet më me GUSTO të Kuvendit (FOTO)

Nëse atmosfera brenda sallës së Parlamentit është gri, disa zonja deputete i japin ngjyra godinës së vjetër ku zhvillohen seancat plenare.

Aq bukur dhe me shije janë kombinuar, sa nuk mund të gjeje asnjë detaj për t’i kritikuar. Gjithçka në harmoni të plotë, që nga veshjet, këpucët dhe çantat.