Fevziu sapo e shprehu para gjithë botës pëlqimin për Ivanka Trump (FOTO) – AlpeGossip
Fevziu sapo e shprehu para gjithë botës pëlqimin për Ivanka Trump (FOTO)

Fevziu sapo e shprehu para gjithë botës pëlqimin për Ivanka Trump (FOTO)

Nuk është Zonja e Parë e Amerikës, por popullaritetin si të tillë e ka. Mbase ngaqë është e preferuara e babit, po mbase edhe se është e mirë. Ja, Blendi Fevziu për shembull sapo ia tha gjithë botës që ajo është e preferuara e tij. Dhe si shprehet sot pëlqimi për dikë, sidomos për ata që ndodhen larg? Përmes “like-ve” në Instagram.

Blendi nuk është i vetmi që ndjek po e po, por edhe pëlqen personazhe të huaj. Nga showbizi kemi raste plot, po kjo është histori tjetër.