“SI QEN”/ Ndjekësja tallet me dhëmbët e Arbanës, moderatorja s’ia përton fare – AlpeGossip
“SI QEN”/ Ndjekësja tallet me dhëmbët e Arbanës, moderatorja s’ia përton fare

“SI QEN”/ Ndjekësja tallet me dhëmbët e Arbanës, moderatorja s’ia përton fare

Arbana Osmani nuk ka qëndruar fare duarkryq sot në mbrëmje pas një komenti fyes që i ka mbërritur në inbox-in e mesazheve të Instagramit.

Moderatorja ka bërë publike një bisedë me një ndjekëse që e fyen për dhëmbët.

“Kur qesh dhe ti me këto dhëmbë si qen!”, i shkruan një femër duke e fyer.

Por Arbana shkruan se pavarësisht gjithçkaje ajo do të vijojë të buzëqeshë.

“Unë kurrë nuk do të ndal së buzëqeshuri. Më vjen keq!

Pavarësisht gjithçkaje Arbana e ka marrë me sportivitet të gjithë situatën dhe i ka kthyer përgjigje ndjekëses duke qeshur.