Kur ligjet kalojnë nga sensualiteti! Shfrenohet avokatja shqiptare poston FOTON që… – AlpeGossip
Kur ligjet kalojnë nga sensualiteti! Shfrenohet avokatja shqiptare poston FOTON që…

Kur ligjet kalojnë nga sensualiteti! Shfrenohet avokatja shqiptare poston FOTON që…

Me siguri të gjithëve mund t’ju ketë qëlluar të shihni fotot e saj sensuale, por të paktë janë ata që e dinë se Redona Koçi nuk është modele por avokate.
Ajo është bërë e njohur falë rrjeteve sociale dhe postimeve provokuese që bën herë pas here.

Edhe pse mund të mos jetë një avokate edhe aq e suksesshme, Redona ka rrëmbyer vëmendjen e shqiptarëve, duke korrur më shumë se 113 mijë ndjekës në Instagram.

Së fundmi, bukuroshja duket se ka shfrenuar imagjinatën, duke postuar një serë fotosh provokuese nga shtrati.

Redona shihet teksa ka pozuar thuajse e zhveshur, duke treguar format e saj të rrumbullakosura dhe duke ngrenë makarona.