“SIÇ KE ZEMRËN ASHTU…”/ Gaz Paja i dedikoi disa fjalë shumë të ëmbla Ira Seferit (FOTO) – AlpeGossip
“SIÇ KE ZEMRËN ASHTU…”/ Gaz Paja i dedikoi disa fjalë shumë të ëmbla Ira Seferit (FOTO)

“SIÇ KE ZEMRËN ASHTU…”/ Gaz Paja i dedikoi disa fjalë shumë të ëmbla Ira Seferit (FOTO)

Bashkëshortja e Gaz Pajës, Ira Seferi, ka festuar sot ditën e saj të lindjes. Siç duket ajo është suprizuar dhe ka ndarë me ndjekësit foto me një nga dhuratat që do prekte zemrën e çdo femre.

Ira ka marrë një buqetë me lule në ngjyrë lejla e të bardhë dhe në imazhin e publikuar ajo shfaqet shumë e lumtur. Ajo nuk ka treguar se kush ja ka bërë këtë dhuratë kaq të veçantë, mirëpo ka marrë një mesazh super romantik nga Gazi.

Aktori i humorit ka shkruar pak fjalë për partneren e tij, por me shumë kuptim.

Gëzuar zemra ime! Ira Seferi siç e ke zemrën ashtu u bëftë”, ka shkruar Gaz Paja në koment.

Dyshja e njohur jetojnë së bashku që pas martesës së tyre, të cilën e organizuan 1 vit më parë. Ira dhe Gazi janë edhe prindër të një djali, të cilin e kanë pagëzuar me emin Dard.