”TË JANË FUT BREKËT NË B*THË”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at – AlpeGossip
”TË JANË FUT BREKËT NË B*THË”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at

”TË JANË FUT BREKËT NË B*THË”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës: 

Tayna ka postuar një foto ku duket tepër seksi me bikini duke shijuar pushimet e saj. Bukuroshja e ka shoqëruar foton me përshkrimin: Gjeni palmën në foto . Teksa pjesa më e madhe e ndjekësve e komplimentojnë për pamjen, një komentuese i thotë se s’mund të gjejë palmën por mund të gjej vetëm gabimet e saj ortografike.

Oriola Marashi ka postuar një foto ku ka treguar të pasmet. Pjesa më e madhe e komentuesëve e kanë dashuruar këtë pozë, por njëri ka vënë re një detaj të veçantë…

Kejvina Kthella ka publikuar me ne një foto ku shfaqet e kombinuar me blu dhe ka vënë një çantë në bel. Bukuroshja duket shumë në modë duke përdorur këtë trend por një komentues e ngatërron me një fatorino. /ALpeGossip.al