BORA ZEMANI RIKTHEHET NË “PËRPUTHEN”? Moderatorja jep përgjigjen – AlpeGossip
BORA ZEMANI RIKTHEHET NË “PËRPUTHEN”? Moderatorja jep përgjigjen

BORA ZEMANI RIKTHEHET NË “PËRPUTHEN”? Moderatorja jep përgjigjen

Isli Islami ishte mbrëmjen e djeshme i ftuar në “Goca dhe Gra” ku la të kuptohej se Bora Zemani ka pranuar të rikthehet si moderatore në “Përputhen”.

Bora Zemani rikthehet në 'Përputhen'? Moderatorja jep

Moderatoret e ngacmuan se çfarë projekti televiziv do ketë pas Dancing With The Stars, pasi është përfolur dhe për moderimin e emisionit “Përputhen”. Mirëpo Isli tha se tashmë Bora e ka dhënë një përgjigje.

Bora Zemani rikthehet në 'Përputhen'? Moderatorja jep

“Te Përputhen do shkojë më i shpejti, unë i kam gjunjët copë këto ditë. Dhe me sa di unë Bora Zemani ka dhënë një përgjigje”, tha ai.

“E kuptuam, Bora Zemani do u kthyeka në “Përputhen”, e pasuan vajzat.

Bora Zemani rikthehet në 'Përputhen'? Moderatorja jep

Bora Zemani rikthehet në 'Përputhen'? Moderatorja jep

Bora Zemani rikthehet në 'Përputhen'? Moderatorja jep