Ilda Bejleri çmend rrjetin, kërcimi erotik me këmishë nate në dhomën e gjumit do t’ju lë… (FOTO) – AlpeGossip
Ilda Bejleri çmend rrjetin, kërcimi erotik me këmishë nate në dhomën e gjumit do t’ju lë… (FOTO)

Ilda Bejleri çmend rrjetin, kërcimi erotik me këmishë nate në dhomën e gjumit do t’ju lë… (FOTO)

Ilda Bejleri është një nga moderatoret më të njohura sportive në Shqipëri, e cila padyshim është bërë shumë herë pjesë e lajmeve rozë për shkak të pamjes fizike, por edhe jetës së saj private.

Moderatorja ditët e fundit ka qenë në Romë të Italisë ku dhe është shfaqur premiera e filmit më të ri, ku dhe Ilda është pjesë. Ajo ka ndarë orët e fundit disa momente nga udhëtimi i saj, por ajo që ka çuditur më shumë fansat e saj ka qenë një video ku Ilda shfaqet më sensuale se kurrë më parë.

Në dy video të publikuara ditën e djeshme në Instatsoryn e saj ajo shihet në një dhomë hoteli në Romë e veshur vetëm me një këmishë nate duke kërcyer dhe duke bërë lëvizje mjaft erotike. Siç shihet dhe nga pamjet ajo ka qenë duke ndjekur garën e kërcimit Amici dhe e frymëzuar nga balerinët ka bërë dhe ajo disa lëvizje tepër  provokuese.