ROVENA NA ÇUDIT/ Këngëtaren do ta shohim si një personazh vizatimor në ”Kënga Magjike” – AlpeGossip
ROVENA NA ÇUDIT/ Këngëtaren do ta shohim si një personazh vizatimor në ”Kënga Magjike”

ROVENA NA ÇUDIT/ Këngëtaren do ta shohim si një personazh vizatimor në ”Kënga Magjike”

Rovenda Dilo ka vite që është pjesë e skenës dhe muzikës shqiptare. Ajo ka ditur si t’i rezistojë kohës, përmes këngëve të bukura që na sjell herë pas here.

Artistja e njohur së fundmi na ka bërë me dije se do të jetë pjesë e ‘Kënga Magjike’ për këtë vit me një bashkëpunim. Kënga me Hitman dhe Rolla do t’a rikthejë fuqishëm Rovenën në skenë, dhe me siguri kënga do e rrëmbejë një çmim të madh.

Një detaj që na ka bërë përshtypje është fakti se kënga titullohet ‘Cinderella’, dhe me siguri do t’a shohim Rovenën si kurrë më parë. Artistja nuk nguron të eksperimentojë vazhdimisht, dhe të jetë në qendër të vëmëndjes.