MË I DASHURUAR SE KURRË/ Ledri nuk i ndahet dot të dashurës gjatë gjithë mbrëmjes (VIDEO) – AlpeGossip
MË I DASHURUAR SE KURRË/ Ledri nuk i ndahet dot të dashurës gjatë gjithë mbrëmjes (VIDEO)

MË I DASHURUAR SE KURRË/ Ledri nuk i ndahet dot të dashurës gjatë gjithë mbrëmjes (VIDEO)

Ledri Vula është një prej reperëve më të dashur të publikut. Me shumë hite ndër vite, ai është bërë padyshim shumë i pëlqyer dhe nga më të mirët.

Mbrëmjen e djeshme Ledri, ashtu si shumë figura të tjera të ekranit, ka qenë i pranishëm në dasmën e vëllait të Gjikos, producentit të njohur. Nga videot dhe fotot e shumta që qarkulluan, vihej re prania e Ledrit pranë Sara Hoxhës. Artisti tregohet gjithnjë i rezervuar sa i përket jetës private, por mesa duket mbrëmë pija ka bërë të vetën.

Në shumë raste Ledri shihet duke kërcyer shumë pranë Sarës dhe së bashku dukeshin shumë të afërt. Të kapur për beli, ata kanë vallëzuar nën ritmet e muzikës.

View this post on Instagram

@ledrivula @sarahoxha wedding mode #ledrivula #ledrizlla

A post shared by ledrivula_fanpage (@ledrivula_fanpage) on

Midis shumë të tjerëve që kërcenin në pistë, sytë na mbetën tek Ledri dhe partnerja e tij, të cilët dukeshin shumë bukur bashkë. Mesa duket kemi një çift të ri në ekranin shqiptare.