SHOKUESE/ Çifti Çifti kryen s*ks në sy të të gjithve në stacionin e trenit, tmerrohen pasagjerët (Video) – AlpeGossip
SHOKUESE/ Çifti Çifti kryen s*ks në sy të të gjithve në stacionin e trenit, tmerrohen pasagjerët (Video)

SHOKUESE/ Çifti Çifti kryen s*ks në sy të të gjithve në stacionin e trenit, tmerrohen pasagjerët (Video)

Një çift në New York kanë vënë në siklet të gjithë pasagjerët në stacionin e trenit me gjestin e shëmtuar që ata kanë bërë. Përmes një video të bërë virale në të gjitha mediat e huaja shihet që dy partnerët kanë bërë seks para dhjetëra njerëzve në një ambient publik.

Sapo pasagjerët kanë parë këtë skenë kanë nxjerr telefonat dhe kanë filmuar skenën intime.

Ndërkohë mediat e huaja shkruajnë kanë bërë një komunikim për mediat ku deklarojnë se janë në ndjekje të këtij çifti.