DITËLINDJET E 27 DHJETORIT/ Njihuni me VIP-at që festojnë sot. Nga aktori i njohur tek… (FOTO) – AlpeGossip
DITËLINDJET E 27 DHJETORIT/ Njihuni me VIP-at që festojnë sot. Nga aktori i njohur tek… (FOTO)

DITËLINDJET E 27 DHJETORIT/ Njihuni me VIP-at që festojnë sot. Nga aktori i njohur tek… (FOTO)

Data sot shënon 27 dhjetor dhe për shumë njerëz është ditë gëzimi pasi festojnë ditëlindjen  e tyre.

E si gjithnjë AlpeNews.al ju njeh me disa nga figurat e famshme botërore të cilët i përkasin profesioneve të ndryshme por që festojnë ditëlindjen në ditën e sotme: