NUDO NË VASKË/ Kush janë VIP-at që nuk i kanë rezistuar dot “trendit”. Nga Klaudia Pepa tek… (FOTO) – AlpeGossip
NUDO NË VASKË/ Kush janë VIP-at që nuk i kanë rezistuar dot “trendit”. Nga Klaudia Pepa tek… (FOTO)

NUDO NË VASKË/ Kush janë VIP-at që nuk i kanë rezistuar dot “trendit”. Nga Klaudia Pepa tek… (FOTO)

Këngëtarët e artistët kujdesën shumë që të krijojnë një imazh të mirë tek ndjekësit e tyre si dhe herë pas herë ti shpërblejnë” me disa foto të realizuara ose jo në set apo dhe videoklipe.

Kështu ata mundohen që gjithnjë fotot të jena sa më artistike duke sjellë vazhdimisht gjetje të reja ose duke “hedhur një sy” nga vipat në vende të ndryshme të botës.

Një prej këtyre trendeve është edhe realizimi i fotove nudo në vaskë, gjë që shpeshherë përdoret edhe për të tërhequr më shumë audiencën për mes pozave provokuese apo klikimeve në Youtube.

Nuk kanë qenë të pakta vajzat e ekranit të cilat kanë guxuar të pozojnë nudo në vaske edhe pse këto foto nuk kanë kaluar pa kritika.

Enca Haxhiaj

Klaudia Pepa

Fjolla Morina

Evi Reçi

Bleona Qerreti 

Linda Rei

Dorina Gegiçi

Iva Aliko