PAK JAVË QË ËSHTË NDARË/ Këngëtarja harron ish të dashurin dhe hedh hapin tjetër (FOTO) – AlpeGossip
PAK JAVË QË ËSHTË NDARË/ Këngëtarja harron ish të dashurin dhe hedh hapin tjetër (FOTO)

PAK JAVË QË ËSHTË NDARË/ Këngëtarja harron ish të dashurin dhe hedh hapin tjetër (FOTO)

Pak javë pasi u nda nga Liam Payne, po qarkullojnë thashetheme se Cheryl është në lidhje me një biznesmen irlandez.

Mediat e huaja shkruajnë se 35-vjeçarja nuk i ndal mesazhet me atë person, por bukuroshja ka përgënjeshtruar thashethemet se është në lidhje me dikë pas ndarjes nga këngëtari, sipas “The Sun”.

Ajo thuhej se në “WhatsApp” po ndante mesazhe të pafundme me një të dashur të ri, por një përfaqësues i saj tha këto janë pretendime qesharake.

Thuhej se personi ‘misterioz’ me të cilin po takohej ish-i i Liam Payne ishte vëllai i këngëtares Kimberley Walsh, Adam.

Cheryl Cole dhe Liam Payne i kanë dhënë fund lidhjes së tyre, pas dy vjetësh. Dy këngëtarët dhanë lajmin e ndarjes përmes një postimi të njëjtë në Twitter, ku shpreheshin se ky, ishte një vendim i vështirë për t’u marrë.