SINANI DUHET TË BËHET XHELOZ/ Ja si e përkëdhel Andrra djalin (FOTO) – AlpeGossip
SINANI DUHET TË BËHET XHELOZ/ Ja si e përkëdhel Andrra djalin  (FOTO)

SINANI DUHET TË BËHET XHELOZ/ Ja si e përkëdhel Andrra djalin (FOTO)

Andrra dhe Sinan hoxha kanë qënë në vëmendje të medias.

Nga dasma madhështore,ardhja në jetë e Ansit deri tek biznesi që këngëtari i hapi bashkëshortes.

Ish modelja postoi foton e djalit ja sa është rritur Ansi dhe duket shum i ëmbël si mami. Në foton e postuar Andrra shkruan vetëm një fjalë: Jeta