Jonida Maliqi uron në mënyrën më të veçantë Arminën:Të kam njohur që fëmijë… (FOTO) – AlpeGossip
Jonida Maliqi uron në mënyrën më të veçantë Arminën:Të kam njohur që fëmijë… (FOTO)

Jonida Maliqi uron në mënyrën më të veçantë Arminën:Të kam njohur që fëmijë… (FOTO)

Dita e sotme përkon me ditëlindjen e Armina Mevlanit, blogerja e njohur për stilin e veçantë. Urimet dhe dhuratat për të duhet të jenë nga më të bukurat, por urimi që ka marrë nga këngëtarja Jonida Maliqi me siguri e ka emocionuar. Marrëdhënia mes vajzave është ndër më të bukurat e showbizit, pasi shpesh i shohim në shoqërinë e njëra-tjetrës si dy mike të mira. Për ta uruar në ditën e saj, Jonida ka ndarë me të gjithë një foto të veçantë dhe ka shkruar: “Të kam njohur që fëmijë. E ëmbël, solare dhe plot pozitivitet e virtyte që i ke ruajtur deri më sot dhe kështu qofsh përherë Beba. U bëfsh 100 vjeç princeshë”.