Blendi Fevziu sapo na prezantoi me babain e tij! Fansat i kapin DETAJIN: Paska më shumë… (FOTO) – AlpeGossip
Blendi Fevziu sapo na prezantoi me babain e tij! Fansat i kapin DETAJIN: Paska më shumë… (FOTO)

Blendi Fevziu sapo na prezantoi me babain e tij! Fansat i kapin DETAJIN: Paska më shumë… (FOTO)

Foto të vjetra të prindërve të Blendi Fevziut kishim parë, por ai sapo zbuloi një foto aktuale të zotërisë. Një burrë i gjatë, elegant, veshur me këmishë të bardhë, xhinse të zbardhura dhe këpucë të kombinuara me veshjen, i ati mori vëmendjen e komentuesve të cilët nuk e lanë pa komplimentuar.

“Më fal mir po baba juaj duket më zotni”, ose “Yt atë paska më shumë flokë se ti”, janë disa nga komentet e fotos.