KLASIKE DHE ELEGANTE/ Këto sandale mbajini mend mirë (FOTO) – AlpeGossip
KLASIKE DHE ELEGANTE/ Këto sandale mbajini mend mirë (FOTO)

KLASIKE DHE ELEGANTE/ Këto sandale mbajini mend mirë (FOTO)

Do thoni ju kujt i duhen sandalet në shkurt?! Epo shikojini mirë sepse nuk janë thjesht sandale!

Janë zgjedhja e parë që do të na shoqërojë çdo paradite dhe mbrëmje vere! Këtë sezon, sandalet klasike do të vijnë në ngjyra nga më të ndryshmet dhe s’mund t’i adhuronim më shumë.

Klasike, elegante dhe njëkohësisht të rehatshme, këto mund t’i kombinoni dhe vishni me çfarëdo.

Xhinse, kostume serioze apo edhe me fustanin që keni!